±‡İçİmİzDeKi KaRaNLık!‡±
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Delikanlı vampirin el kitabı...:=)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
±†WamqireS†±
░║Zeßani║░
Cont & Contes ±†WamqireS†±

Yay Keçi
Yaş : 116 Kayıt tarihi : 06/11/08 Mesaj Sayısı : 900 Nerden : Karanlıktan..

Delikanlı vampirin el kitabı...:=) Vide
MesajKonu: Delikanlı vampirin el kitabı...:=) Delikanlı vampirin el kitabı...:=) I_icon_minitimePtsi Kas. 17, 2008 11:37 am

Delikanlı vampir öyle iki dakkada bir hırlamaz, diş göstermez.
Delikanlı vampir kan emerken adamı mundar etmez, d***** kadar içer, içemezse paylaşır.
Delikanlı vampir davar kullanmaz, öyle insan evladıyla muhatap olmaz.
Delikanlı vampir ısırdıktan sonra dönüştürmez; ya ısırmaz, ya öldürür.
Delikanlı vampir gündüz gezen değilse, gündüz gezme sevdasına girmez, sunblock falan sürüp karizmayı bırakmaz, gider mekanında yatar.
Delikanlı vampir Erubus vampirlerine ve odasına saygılıdır, orda sigara içmez, toplantılarda vıt vıt etmez, ederse hoplatan bulunur.
Delikanlı vampir şişeden kan içmez, gerekirse ölür.
Delikanlı vampir tırsmaz, silah (özellikle makinalı) taşımaz, elle girer. Ancak vampir avcıları silah taşıyabilir.
Delikanlı vampir sarımsak yemez, yerse biliyon.
Delikanlı vampir aynada görünür, haçtan korkmaz, akan su ona hiçbirşey yapmaz.
Delikanlı vampir gümüş takı takmaz, takarsa fıslar.
Delikanlı vampir dişlerini çıkarınca kahkaha falan atmaz, el kol hareketleri yapmaz, neşeli ve acımasız triblere girmez.
Delikanlı vampir işini hemen bitirir, avıyla eğlenmez, yerse yer, yemiycekse çekip gider.
Delikanlı vampir gereksiz kendini belli etmez, normal insan gibi takılır.
Delikanlı vampir avlanmadığı zamanlarda, sinirlense bile vampir hareketleri yapmaz.
Delikanlı vampir arkasına güvenmez, adam kiralamaz, hele vampir hiç kiralamaz. Kendi girer, evinde ya da mekanında alarm sistemi, vs bulundurmaz, çünkü tırsmaz.
Delikanlı vampir öyle yarasa gibi sallana sallana başaşağı uyumaz, teknolojiye uyar, kendine güzel mekan yapar.
Delikanlı vampir ağzı yüzü kan içinde dolaşmaz, susuzluğunu giderince temizlenir, normal hayatına devam eder.
Delikanlı vampir saçını jölelemez, artistik kıyafetler giymez, karıya kıza takılmaz.
Delikanlı vampir diğer vampirlere de aşırı yakınlık göstermez, dost edinmez, üzülmez.
Delikanlı vampir aşık olmaz, kız arkadaş muhabbeti yapmaz, hele kızın elini tutmaz. Ancak sevgili edinebilir, onunla da öyle yüz göz olmaz.
Delikanlı vampir ben şu kadar yıldır yaşıyorum, yok şöyleyim, yok böyleyim diye diyaloglardan kaçınır.
Delikanlı vampir polisle, politikacıyla çıkar ilişkisi kurmaz, onlarla işi olmaz.
Delikanlı vampir bol bol sigara içer, dumanını civardakilerin suratına üflemekten çekinmez, çünkü sigara ona zararlı değildir.
Delikanlı vampir lıkır lıkır içki içmez, ayı gibi yemek yemez, hafif takılır.
Delikanlı vampir çağa ayak uydurur, doğduğu zamanın özelliklerini taşımaz, sürekli update olur.
Delikanlı vampir şivesine dikkat eder, toplumda maymun olmaz.
Delikanlı vampir kendisiyle dalga geçtirtmez, espri yapmaz, şakalaşmaz.
Delikanlı vampir toplum içinde yiyişmez.
Delikanlı vampir kont drakula pelerini giymez, tabut kullanmaz.
Delikanlı vampirin kan bankasıyla işi olmaz.
Delikanlı vampir dans etmez, edenden uzak durur.
Delikanlı vampir düşmanına saygı duyar, haddini bilir.
Delikanlı vampir arabaya binmez, binerse kendi kullanmaz.
Delikanlı vampir gömlek giyerse bağrı açık dolaşmaz, hiçbir zaman sevinmez, sevinse bile hayatta belli etmez.
Delikanlı vampir en çok kılıçla dövüşmeyi sever.
Delikanlı vampir cırmalamaz, el ve ayak tırnaklarını kullanmaktan hoşlanmaz, bilakis onları gizler, çünkü delikanlı vampir estetiktir.
Delikanlı vampir araştırır, boş durmaz, bilmiyorum demez, heryere gider, herşeyi bilir.
Delikanlı vampir spor ayakkabı giymez.
Delikanlı vampir dişlerini çikardıysa konuşmaz, sadece saldırır ve hırlar. Zorunluluk durumunda kısa konuşur, normal ses tonunu kullanmaz.
Delikanlı vampir karşısındakini etkilemek için zıplamaz, bu gücünü sadece gerekliyse kullanır.
Delikanlı vampir dertleşmez, kendinden bahsetmez.
Delikanlı vampir diğer vampirleri kollar.
Delikanlı vampir nasılsa ölmüyorum diye saçma sapan çabalara girmez, aptalca zorlamalardan uzak durur, gücünün sınırlarını denemeye çalışmaz, bunu merak etmez.
Delikanlı vampir yaşı soruldugunda yok 1000 yıl, 900 yıl demez, bu soruya Ben ölümsüzüm şeklinde değişik bir boyuttan cevap verir.
Delikanlı vampir acaba kandan başka şey de beni keser mi diye merak etmez.
Delikanlı vampir başkalarına avlanmanın çok zevkli olduğundan falan bahsetmez.
Delikanlı vampir ava tek başına çıkar, açgözlülük yapmaz.
Delikanlı vampir dil, din, ırk ayrımı yapmadan avlanır. Mümkünse güzel kadınları tercih eder. Zorunluluk durumlarında av herkes olabilir.
Delikanlı vampir ödün vermez, ya hep ya hiç diye yaşar.
±†WamqireS†± ; Kullanıcısının İmzası
http://wampirsifen.blogcu.com/
K@BaRDeY.tugay
•●●ÖzeL Üye●●•
•●●ÖzeL Üye●●•
AdigeSaaLe K@BaRDeY.tugay

Erkek Akrep At
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 18/11/08 Mesaj Sayısı : 291 Nerden : acılar diyarından

MesajKonu: Geri: Delikanlı vampirin el kitabı...:=) Delikanlı vampirin el kitabı...:=) I_icon_minitimeÇarş. Kas. 19, 2008 3:40 am

Wanpir Olupta Delikanlı Olmak Baya Zor Bi İşmişVery Happy
K@BaRDeY.tugay ; Kullanıcısının İmzası
http://www.piJTeam.Com   /  http://www.adigesaale.com
eLanVitaL
KaranlığaGirdim
KaranlığaGirdim
aRıza.. eLanVitaL

Kadın Başak Ejderha
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 10/12/08 Mesaj Sayısı : 171 Nerden : Chicago

MesajKonu: Geri: Delikanlı vampirin el kitabı...:=) Delikanlı vampirin el kitabı...:=) I_icon_minitimePtsi Ara. 15, 2008 12:32 am

hakkaten bayağı bi kıvrandırır bu şartlar adamı Very Happy vampirlere hayrandım ama bunları gördükten sonra bilemiyorum.. Very Happy:D:D lol!
eLanVitaL ; Kullanıcısının İmzası
' ésqY ! . .
KaranlığaGirdim
KaranlığaGirdim
' ésqY ! . .

Kadın Oğlak Maymun
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 25/01/09 Mesaj Sayısı : 89 Nerden :

MesajKonu: Geri: Delikanlı vampirin el kitabı...:=) Delikanlı vampirin el kitabı...:=) I_icon_minitimeC.tesi Ocak 31, 2009 10:50 am

Very Happy:D saol paylasım için
' ésqY ! . . ; Kullanıcısının İmzası

Delikanlı vampirin el kitabı...:=)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası