±‡İçİmİzDeKi KaRaNLık!‡±
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BAĞIRMAK İSİTİYORUM

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
Yazar Mesaj
fallenangel
««ßaşZeßani»»
antisocial fallenangel

Erkek Yengeç Maymun
Yaş : 115 Kayıt tarihi : 04/12/08 Mesaj Sayısı : 814 Nerden : forbidden

BAĞIRMAK İSİTİYORUM - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: BAĞIRMAK İSİTİYORUM BAĞIRMAK İSİTİYORUM - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Ara. 15, 2008 8:14 pm

çaresizler kısmı olmuş burası Very Happy herkes isyanlarda en çokta ben sanırım
fallenangel ; Kullanıcısının İmzası

En son thrashmetal tarafından Perş. Ara. 18, 2008 2:28 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : isyanımın çok olması ya ben yazıyamı döküp sokaklaramı yapıştırsam brifing şeklinde isyanlarımı acaba?)
http://www.innerdepravity.com
fallenangel
««ßaşZeßani»»
antisocial fallenangel

Erkek Yengeç Maymun

MesajKonu: Geri: BAĞIRMAK İSİTİYORUM BAĞIRMAK İSİTİYORUM - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Ara. 17, 2008 10:35 am

3 yıllık aşk ticketimi 1 gecede harcadım 3 yıl kadar evde kaldım gene SadSadSad
fallenangel
««ßaşZeßani»»
antisocial fallenangel

Erkek Yengeç Maymun

MesajKonu: Geri: BAĞIRMAK İSİTİYORUM BAĞIRMAK İSİTİYORUM - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Ara. 18, 2008 2:17 am

ya insanlar ne düzanbaz ne .... bana zorla yazdırcaklar . yahu beni görünce neden çevrim içi olmuyorsun. istemiyorsan söyle ya. lanet olsun sana. facebookta da aynısını yapıyorsun. gözümden kaçmış değil. uzaktan çok burnu havada ve tersleyecekmişim gibi duruyormuşum.ya sen içimemi girdin? nerden biliyorsun? gel bi sor önce! terslicemmi terslemicem mi o zaman gör. bi dene yani ne var bunda. sen benim kadar anlayışlı bir adam bulda öp başına koy. yahu ben tersleyemediğim için nerdeyse hoşlanmadığım birinden gelen teklife tamam diyeceğim kırmamak adına. neyse sen benim 3 yılda bir gelen aşk ticketimi yaktın sende yan ne diyim. neden çıktın ki karşıma? küçük hayal dünyamda sen olmasanda mutluyum. her seferinde böyle oluyor. hep üzülen taraf gene ben oluyorum. bende sizi bu yüzden kıskanmıyorum. siz buna değmezsiniz. kıskanmadığım içinde ayrılıyorsunuz. artık biriniz umrumda değilsiniz. neyse ben içimi döktüm. şimdi tasvirimle konuşacağım. yani meleğimle. kısacası kendi kendime. sizde yapın insan rahatlıyor. depresyondan böyle kurtulmuştum. ben yatıyorum. iyi geceler. çok mutluyum eskisi gibi. sanki hiç birşey olmamış gibi Very Happy

not : isyanların hiç birine forum elemanları Evil or Very Mad dahil değildir. bu yazı forum dışından biri için yazılmıştır. Twisted Evil yanlış anlama olmaması ve kimsenin içinde bana karşı bir kırılma kalmaması için bu notu ekleme gereği duydum! Twisted Evil

En son thrashmetal tarafından Perş. Ara. 18, 2008 2:37 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : sebebi sorma bir kerede git başımdan sebep kutucuğu xD)
fallenangel
««ßaşZeßani»»
antisocial fallenangel

Erkek Yengeç Maymun

MesajKonu: Geri: BAĞIRMAK İSİTİYORUM BAĞIRMAK İSİTİYORUM - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 11:28 pm

gene ben...

ya arkadaşlar ben bu insanların davranışlarından hiç birşey anlamıyorum! ya beni öldür bana sebebini söyle. bana sen bilirsin deme. ulan bilsem sormam aptalmısın sen? beni çağırıyorsun bekletiyorsun. gelmiyorsun bide üstüne üstlük. konuşurken bişey söylemeden by deyip çekip gidiyorsun. valla sinir krizleri geçirdim salak salak gülüyorum. bide ben "kimseyi kırmam kıramam kırılmadın dimi" gibi cümleleri söylüyorsun ya valla pes. ya valla çok safim hemen inanıyorum herkese aşırı güveniyorum. hep iyi yaklaştım herkese herkes beni anladı ama yanlış anladı. içimdeki bu iyi insanı kaybetmeye az kaldı ama... bide tabi herkesi kendim gibi düşünürüm ben hep bendede suç var neyse az kaldı hepinize sağlam bir darbe vurucam intikam soğuk yenen bir yemektir Twisted Evil ...

Not : isyanların hiç birine forum elemanları Evil or Very Mad dahil değildir. bu yazı forum dışından biri için yazılmıştır. Twisted Evil yanlış anlama olmaması ve kimsenin içinde bana karşı bir kırılma kalmaması için bu notu ekleme gereği duydum! Twisted Evil
hikayeci25
Banlandı
Banlandı
hocamaniac hikayeci25

Erkek Kova Köpek
Yaş : 41 Kayıt tarihi : 06/11/08 Mesaj Sayısı : 448 Nerden : bulgurludan

MesajKonu: Geri: BAĞIRMAK İSİTİYORUM BAĞIRMAK İSİTİYORUM - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 2:38 pm

bağırmak istiyorum insanlar çok duyarsız anlaşyışsız eşlerinin önünde tecavüze uüratılan kadınların haber olduğubir Türkiyeden tiksiniyorum bağırıyorum haklıyım bağırıyorum utanıyorum bu kişiliğini kazanamamış Türkiyeden
hikayeci25 ; Kullanıcısının İmzası
fallenangel
««ßaşZeßani»»
antisocial fallenangel

Erkek Yengeç Maymun

MesajKonu: Geri: BAĞIRMAK İSİTİYORUM BAĞIRMAK İSİTİYORUM - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 2:41 pm

ben böyle bir türkiyede doğduğumdan utanıyorum soysuzlar yapmaz onları ya
kewser
KaranlığıGördüm
KaranlığıGördüm

Kadın Kova Ejderha
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 06/01/09 Mesaj Sayısı : 3 Nerden :

MesajKonu: Geri: BAĞIRMAK İSİTİYORUM BAĞIRMAK İSİTİYORUM - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Ocak 08, 2009 1:42 pm

nişanlımdan nefret etmiyorum cünkü oda bir duygudur beni aldattı aptal
kewser ; Kullanıcısının İmzası

En son hikayeci25 tarafından Çarş. Şub. 04, 2009 9:28 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : yazım hatası bi değil bir :))
hikayeci25
Banlandı
Banlandı
hocamaniac hikayeci25

Erkek Kova Köpek

MesajKonu: Geri: BAĞIRMAK İSİTİYORUM BAĞIRMAK İSİTİYORUM - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Ocak 15, 2009 1:02 pm

israiili şerefsizleri ayaklarından tavana asmak isitiyorum her öldürdükleri çocuk için üstlerine kızgın yağlar döküp keyifle izlemek istiyorum bağırıyorum çünkü israilden nefret ediyorum...
fallenangel
««ßaşZeßani»»
antisocial fallenangel

Erkek Yengeç Maymun

MesajKonu: Geri: BAĞIRMAK İSİTİYORUM BAĞIRMAK İSİTİYORUM - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Ocak 20, 2009 12:22 am

İSTEDİĞİMİZİ ALAMAYACAĞIMIZIN İMKANSIZLIĞI BİZİ KEMİRMESİN! HERŞEY ORTADA ÜSTELEMEYE GEREK YOK ... =) NEDEN BÖYLE ÇABALIYORSUNUZ Kİ BOŞ YERE ? BİRŞEYLERİ DEĞİŞTİREMEYİZ BU SAATTEN SONRA. HERŞEY ÖNCEDEN BELİRLENMİŞ VE BÖYLE YAZILMIŞ. DİĞERLERİNİN HAYATLARINIDA YIKMAYA GEREK YOK. DÜŞÜNCESİZCE HARAKET EDİYORUZ VE ETRAFIMIZDAKİLERİN GELECEKLERİNİDE TEHLİKEYE ATIYORUZ!!! SAĞLADIĞIMIZ GÜVENİDE KAYBEDİYORUZ.............
hikayeci25
Banlandı
Banlandı
hocamaniac hikayeci25

Erkek Kova Köpek

MesajKonu: Geri: BAĞIRMAK İSİTİYORUM BAĞIRMAK İSİTİYORUM - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Ocak 24, 2009 8:07 am

bağırmak istiyiroum yozlaşmış yalnızlaşmış ülkemden değil ama bu ülkeden yaşayan bazı boş kafalı insanlardan nefret ediyorum.
tehlikelipislick067
KaranlığıGördüm
KaranlığıGördüm
TehLik€LiMaDd€..!!! tehlikelipislick067

Kadın Aslan Yılan
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 25/01/09 Mesaj Sayısı : 46 Nerden : ZoNguLdaq..!!!

MesajKonu: Geri: BAĞIRMAK İSİTİYORUM BAĞIRMAK İSİTİYORUM - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 10:30 pm

Kan Görmeyi Çok Seviyorum..!!!

Mutlu Olamamakdan Nefret €dıyorum..!!!

MutLu €deMeMekd€N KorKuyorum..!!!

SiGaRaSıZıMm SiGaRa !çm€K İsTiyoruuuuuuuuuuuuuuMmmmmmmm..!!! xD

Rahatladım =)
tehlikelipislick067 ; Kullanıcısının İmzası

En son hikayeci25 tarafından Çarş. Şub. 04, 2009 9:33 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi (Sebep : yazı karakterlerinin büyük /küçük ayrımı ve forum kurallarının geneline dikkat et Türkçemizi ve forum da kullandığımız düzgün dili köreltme)
' ésqY ! . .
KaranlığaGirdim
KaranlığaGirdim
' ésqY ! . .

Kadın Oğlak Maymun
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 25/01/09 Mesaj Sayısı : 89 Nerden :

MesajKonu: Geri: BAĞIRMAK İSİTİYORUM BAĞIRMAK İSİTİYORUM - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 12:55 am

Erkek arkdasımın yasagından sıgara ıcemıyorum delı gıbı sıgara ıcmek ıstıyorummm bunuda bagırmak ıstıyorummmm:D
' ésqY ! . . ; Kullanıcısının İmzası
H.I.M
KaranlığaGirdim
KaranlığaGirdim
H.I.M

Erkek Kova Yılan
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 28/01/09 Mesaj Sayısı : 82 Nerden :

MesajKonu: Geri: BAĞIRMAK İSİTİYORUM BAĞIRMAK İSİTİYORUM - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Ocak 30, 2009 2:36 am

İsrail denen şu devlet dünya haritalarından silinir inşallah..
H.I.M ; Kullanıcısının İmzası
' ésqY ! . .
KaranlığaGirdim
KaranlığaGirdim
' ésqY ! . .

Kadın Oğlak Maymun
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 25/01/09 Mesaj Sayısı : 89 Nerden :

MesajKonu: Geri: BAĞIRMAK İSİTİYORUM BAĞIRMAK İSİTİYORUM - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Ocak 30, 2009 11:39 am

inşallah alper..
' ésqY ! . . ; Kullanıcısının İmzası

En son hikayeci25 tarafından Çarş. Şub. 04, 2009 9:43 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : kısaltma yasak daha dikkatli olman lazım)
fallenangel
««ßaşZeßani»»
antisocial fallenangel

Erkek Yengeç Maymun

MesajKonu: Geri: BAĞIRMAK İSİTİYORUM BAĞIRMAK İSİTİYORUM - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Ocak 31, 2009 1:25 pm

askerlerden bıktım yeter artık gelmesinler bizim kafeye offf Sad bu gün bitsin artık Sad
+WaMpiR+
KaranlığaGirdim
KaranlığaGirdim
tripcan +WaMpiR+

Kadın Kova Maymun
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 10/01/09 Mesaj Sayısı : 98 Nerden : karanlıktan

MesajKonu: Geri: BAĞIRMAK İSİTİYORUM BAĞIRMAK İSİTİYORUM - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 11:50 am

kötüinsanlara puuu korsancılara puu buyur işte şimdide kötü haber aldım bu kadar hayatta sıkıcı zaten yada ben sıkıcıyım emin değilim iyice saçmaladım he
+WaMpiR+ ; Kullanıcısının İmzası
fallenangel
««ßaşZeßani»»
antisocial fallenangel

Erkek Yengeç Maymun

MesajKonu: Geri: BAĞIRMAK İSİTİYORUM BAĞIRMAK İSİTİYORUM - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 1:37 am

neden kendimi kullandırıyorum bilmiyorum ama neyse ...
hikayeci25
Banlandı
Banlandı
hocamaniac hikayeci25

Erkek Kova Köpek

MesajKonu: Geri: BAĞIRMAK İSİTİYORUM BAĞIRMAK İSİTİYORUM - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Şub. 16, 2009 12:52 pm

bağırmak istiyorum bu ara gerçekten çok sıkılıyorum ...
DarkDeath
†▼♣ Ölü.Üye♣▼†
†▼♣ Ölü.Üye♣▼†
DarkDeath

Kadın Terazi Keçi
Yaş : 116 Kayıt tarihi : 07/11/08 Mesaj Sayısı : 500 Nerden :

MesajKonu: Geri: BAĞIRMAK İSİTİYORUM BAĞIRMAK İSİTİYORUM - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Şub. 17, 2009 8:26 pm

valla bu günlerde keyfim yerinde...=))ama halamı çok özledimm=((
DarkDeath ; Kullanıcısının İmzası
_qothic_anqel_
KaranlığıGördüm
KaranlığıGördüm
_qothic_anqel_

Kadın Yengeç Maymun
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 17/02/09 Mesaj Sayısı : 8 Nerden : qothic_city

MesajKonu: Geri: BAĞIRMAK İSİTİYORUM BAĞIRMAK İSİTİYORUM - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Şub. 17, 2009 9:46 pm

No derslerden ve okuldan nerfret ediyorum No erken kalkmaktan nefret ediyorumm Crying or Very sad deryadan nefrett ediyorummmmmm (kaşar elephant ) Twisted Evil
_qothic_anqel_ ; Kullanıcısının İmzası

En son ±†WamqireS†± tarafından Ptsi Mart 02, 2009 4:36 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Kısaltma yasak..)
_qothic_anqel_
KaranlığıGördüm
KaranlığıGördüm
_qothic_anqel_

Kadın Yengeç Maymun

MesajKonu: Geri: BAĞIRMAK İSİTİYORUM BAĞIRMAK İSİTİYORUM - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Şub. 17, 2009 9:48 pm

hikayeci25 demiş ki:
israiili şerefsizleri ayaklarından tavana asmak isitiyorum her öldürdükleri çocuk için üstlerine kızgın yağlar döküp keyifle izlemek istiyorum bağırıyorum çünkü israilden nefret ediyorum...
aynı şeyi bende yapmak istıyorum Twisted Evil

En son hikayeci25 tarafından Çarş. Şub. 18, 2009 7:54 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : kısaltma yok :))
darq__queen
KaranlığıGördüm
KaranlığıGördüm
darq__queen

Kadın Kova Horoz
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 03/01/09 Mesaj Sayısı : 41 Nerden : Cehennet

MesajKonu: Geri: BAĞIRMAK İSİTİYORUM BAĞIRMAK İSİTİYORUM - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Şub. 18, 2009 5:42 pm

_qothic_anqel_ demiş ki:
No derslerden we okuldan nerfret ediorm No erken kalkmaktan nefret ediormm Crying or Very sad deryadan nefrett ediormmmmmm (kaşar elephant ) Twisted Evil

deryadan kim nefret etmiyorki affraid Suspect
darq__queen ; Kullanıcısının İmzası
_qothic_anqel_
KaranlığıGördüm
KaranlığıGördüm
_qothic_anqel_

Kadın Yengeç Maymun

MesajKonu: Geri: BAĞIRMAK İSİTİYORUM BAĞIRMAK İSİTİYORUM - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Şub. 18, 2009 7:25 pm

darq__queen demiş ki:
_qothic_anqel_ demiş ki:
No derslerden we okuldan nerfret ediorm No erken kalkmaktan nefret ediormm Crying or Very sad deryadan nefrett ediormmmmmm (kaşar elephant ) Twisted Evil

deryadan kim nefret etmiyorki affraid Suspect
Evil or Very Mad nefrettt ediyorm nefret kaşar ya

En son DarkDeath tarafından Salı Mart 03, 2009 6:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : artık kısaltma yapmasak diyorum....)
fallenangel
««ßaşZeßani»»
antisocial fallenangel

Erkek Yengeç Maymun

MesajKonu: Geri: BAĞIRMAK İSİTİYORUM BAĞIRMAK İSİTİYORUM - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Mart 02, 2009 11:03 am

allahım yardım et artık her nasıl olursa... başım çatlıyor artık Sad
AkhyLs
KaranlığıGördüm
KaranlığıGördüm
AkhyLs

Kadın Koç Maymun
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 29/01/09 Mesaj Sayısı : 2 Nerden :

MesajKonu: Geri: BAĞIRMAK İSİTİYORUM BAĞIRMAK İSİTİYORUM - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Mart 15, 2009 12:26 am

Onu çok seviyoruummmmmm uğurummm :'(
AkhyLs ; Kullanıcısının İmzası

BAĞIRMAK İSİTİYORUM

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 3 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki